HISTORIA

Firma powstała w 2014 r w Komornikach

Bazując na prawie 30-letnim doświadczeniu w sprzedaży maszyn burdowlanych Spółka EWPA powołała w 2014 EWPA- EWPA AGRI Sp. z o.o. Sp.k dedykowaną do obsługi sektora rolniczego.

Nasza siedziba to ponad 10 000 m². Ulokowani jesteśmy w Komornikach w najbliższym sąsiedztwie autostrady A 2 i trasy nr 5.

OFERTA

Od początku stawialiśmy na branżę maszyn rolniczych

Firma EWPA AGRI Sp. z o.o. Sp. k. dedykowana jest do obsługi sektora rolniczego. Spółka sprzedaje i serwisuje takie maszyny jak; ciągniki, ładowarki czołowe oraz przyczepy rolnicze. Od początku naszej działalności związani jesteśmy z takimi markami jak FARMTRAC, GEHL, KIOTI, PRONAR, TALEX, NETTUNO które pozwalają zaspokoić potrzeby polskich rolników.

Sprzedaż, serwis, części

Dysponujemy także bardzo dobrym zapleczem technicznym umożliwiającym fachowy serwis maszyn rolniczych różnego rodzaju. Nasi mechanicy zapewniają pomoc i szybką obsługę. Auta serwisowe obsługują, również maszyny rolnicze pracujące w terenie. Magazyn posiada szeroki asortyment części zamiennych oraz akcesoriów. Poprzez podnoszenie jakości i coraz większy zakres usług staramy się, aby każdy nasz klient był zadowolony z naszych usług.Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów takich marek jak FARMTRAC, GEHL, KIOTI, PRONAR, TALEX, NETTUNO